Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Türkiye |  
      Gelişmiş Arama
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Hakkımızda


LOVATO Elektrik (Bergamo Fabrikası, İtalya)

LOVATO Electric, 90 yılı aşkın tecrübesi ile elektrik pazarına elektromekanik ve elektronik ürünler geliştirip imal etmektedir.

LOVATO Electric 1922 yılında İtalya'nın Bergamo şehrinde kurulmuş olan bir aile şirketidir. Halihazırda aynı ailenin dördüncü nesilleri tarafından yönetilmektedir.

LOVATO Electric 18.000 adedi aşkın ürün yelpazesinin tamamı için uluslararası sertifikaları almıştır ve 1992 yılında ISO 9001 sertifikasını alan ilk İtalyan firması olmuştur.

Ürün grubu olarak Motor Koruma Şalterleri, Kontaktörler, Butonlar, Sınır Şalterleri, Yumuşak Yolvericiler, Koruma Röleleri, Dijital Multimetreler, AC Motor Sürücüleri, Enerji Metreler, Yük Ayırıcılar ve Reaktif Güç Kontrol Röleleri tamamen LOVATO Electric’in kendi dizaynı ve üretimidir.

LOVATO Electric başta İtalya merkez olmak üzere 15 ülkede kendisine bağlı şubesi  ve 90 resmi distributor ile 100’den fazla ülkeye ihracatı ile uluslarası deneyiminede sahiptir.

LOVATO Electric çalışma stratejisi olarak kullanıcı ve müşterileri ile “TAKIM” ilişkisinde olup güvenilir hizmet vermektedir.

 

 

ArşivArşiv

Yeni Ürünler